Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Відбулася чергова сесія

 Відбулася   чергова  сесія Вовчанської міської ради VII  скликання                                                                                                                       22  лютого   2019  року,  під головуванням  Вовчанського міського голови Шевченка  Володимира Сергійовича, відбулася   чергова ХLVIII  сесія Вовчанської міської ради VII скликання.                                                                                                      З 26  депутатів Вовчанської міської ради на сесії були  присутні –  20           депутатів.

Відсутні з поважних причин –    6   депутатів

На  сесії також були присутні:

- працівники апарату Вовчанської міської ради;

- керівники  підприємств,  та закладів, підпорядкованих

міській    раді;

- заявники з земельних питань;

- мешканці міста та громадськість

-  представники засобів масової інформації.

Перед початком розгляду питань порядку денного сесії  міський голова, традиційно, проінформував депутатів про основні питання над якими працювала міська рада  в міжсесійний період :

31 січня- працівниками  КП «Вовчанськ» було продовжено роботу по  прибиранню території кладовища по вул. Кисляківській після спилювання аварійних дерев. 01 лютого- в центрі міста (біля зупинки навпроти АТБ),  встановлено міський сіті-лайт на якому розміщуватиметься інформація  про основні події, які відбуваються на території міської  громади.04 лютого – працівниками КП Вовчанськ» проведено роботи з розчищення від снігу джерел зовнішнього протипожежного водопостачання за адресами: перехрестя вулиць Короленка та О.Досвітнього, О.Досвітнього і Колокольцова, Пролетарська і Соборна, Авіаційна та провулок Ковальський, а  також по вулицях  Металіста, Привокзальна, Пролетарська   та здійснено  вивіз снігу з кварталу  Сонячний06 лютого - Отримано додаткове спортивне покриття для тренажерного залу фізкультурно-оздоровчого комплексу.07 лютого - отримано комплект спортивного майданчика , придбаного за кошти міського бюджету,  для установки у поточному році   по вулиці Ветеринарна. 08 лютого- завдяки підтримці благодійного фонду ім. Колокольцова та ФОП «Журавльова Л.О.» в тренажерному залі спорткомплексу  з’явилися  довгоочікувані дзеркала.11 лютого - фахівцями КП «Вовчанськ»  було  ліквідовано  порив  на водопровідній магістралі в колодязі між будинками вул.Гоголя 29 і вул.Короленка 52. Водопостачання  відновлено. Виконана   заміна частини  трубопроводу, та проведені зварювальні роботи 12 лютого - спеціалістами КП «Вовчанськ» проведена ревізія оглядового колодязя, гідранта на перехресті вулиць Короленка та О.Досвітнього, також ревізія оглядового колодязя, очищення від сміття, накриття дерев'яним люком по вулиці Соборна біля будинку 76.15 лютого -працівниками КП «Вовчанськ»  проводилися  роботи по забезпеченню протиожеледною   сумішшю   небезпечних  ділянок дороги   по кварталу Сонячний, а також  вивезенню  снігу  з вулиці   Соборна.16 лютого- відбулися   щорічні змагання з настільного тенісу по підтримці і розвитку фізичної культури і спорту.20 лютого - працівниками КП «Вовчанськ» проведено ремонтні роботи по відновленню водопостачання   по  вулицях  Героїв Чорнобиля та  Гагаріна.

Також, протягом  лютого  здійснювалися роботи по  відведенню  води з проїжджої частини і тротуарів, очищення зливових стоків і канав, очищення вулиць і автобусних зупинок від сміття,  посипання піщано-соляною сумішшю пішохідних доріжок ,  вивіз ТПВ з контейнерів  та  прибирання стихійних звалищ на колишніх контейнерних майданчиках.

На сесії депутатами було розглянуто 40 питань порядку денного сесії. Серед них-  33 земельних питань, з яких позитивно проголосовано депутатами за 32 питання, з одного  питання, а саме: 1.28. Про надання згоди  Сокирко Світлані Олександрівні  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 11ж, площею 0,0090га. рішення прийнято не було.

Також, депутатами  розглянуто  питання  «Про  затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік», «Про внесення змін до рішення І сесії Вовчанської міської ради VIІ скликання від 26.11.2015 року № 14-VIІ «Про утворення виконавчого комітету Вовчанської міської ради VIІ скликання, визначення його чисельності, затвердження персонального складу» та інш

Після  завершення розгляду питань порядку денного сесії міський голова ознайомив депутатів із зверненнями та листами, які надійшли до міської у міжсесійний період та потребують  обговорення, а саме:

  1. Колективне звернення батьків учнів 1- 4 класів шкіл міста

Це звернення було детально вивчено та обговорено на засіданнях  всіх постійних комісій і за пропозицією депутатів підготовлено  листа  до  голови Вовчанської райдержадміністрації зі  змістом якого міський голова ознайомив депутатів і які  його погодили                            2. звернення депутата Василевича П.А.

  1. постанова Вовчанського районного суду
  2. інформація Дедещенка Ю.О. про хід виконання пропозицій мешканців міста, висловлених депутатам під час проведення їх звітів перед виборцями за ІІ півріччя 2018 року.

Також,міський голова довів до  відома депутатів, що КП «Вовчанськ» надало до міської ради  для підписання та оплати договори та акти виконаних робіт за січень 2019 року тому,згідно рішення сесії депутатам необхідно з ними ознайомитися та погодити. За пропозицією голови профільної комісії Кулакова І.В. 25 лютого 2019 року у приміщенні міської ради відбудеться розширене засідання профільної комісії з комунальних питань  на яке  будуть запрошені  директор та керівники  структурних підрозділів КП, які  виконували ці роботи. Тому, міський голова  запропонував  всім депутатам , які не входять до складу цієї комісії, а мають намір ознайомитися з  документами,  теж, взяти участь у засіданні. Початок роботи комісії-10.00.

І в завершення роботи сесії міський голова нагадав депутатам, що до 1 квітня 2019 року їм  необхідно задекларувати  доходи свої  та членів  родини.