Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

До уваги підприємств та організацій! Конкурс!

Вовчанська міська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на визначення виконавця послуг з утримання та проведення робіт по ремонту кладовищ на території Вовчанської міської ради Харківської області.

Об’єктом конкурсу є виконання функцій з утримання та проведення робіт по ремонту кладовищ на території Вовчанської міської ради Харківської області.

Умови проведення конкурсу затверджені рішенням Вовчанської міської ради від 27 січня 2017 року № 20.3-VII«Про внесення змін до рішення ІХ сесії VII скликання №6.9 - VII від 3 червня 2016 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів та утримання об’єктів благоустрою на території Вовчанської міської ради Харківської області та складу конкурсної комісії з питань організації та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів та утримання об’єктів благоустрою».

Документи для участі у конкурсі подаються секретарю конкурсного комітету за адресою: м.Вовчанськ, вул.Соборна, 92 каб.№4 до 26 травня 2017 року. Перелік документів (засвідчені в установленому законодавством порядку копії) для участі у конкурсі:

 

— балансовий звіт суб’єкта господарювання за останній звітній період;

— довідки податкової інспекції та Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;

— документ, що містить інформацію про технічний потенціал суб’єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів,  на баланс і суб’єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази тощо);

— документ, що містить відомості про обсяги надання послуг за останній рік;

— технічні паспорти на спеціальнообладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;

— довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації;

— довідки про забезпечення місцями паркування та технічного обслуговування транспортних засобів;

— документа, що містить відомості про досвід роботи  надання послуг з утримання та проведення робіт по ремонту кладовищ;

— інші документи, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з утримання та проведення робіт по ремонту кладовищ.

Засідання конкурсної комісії відбудеться  26 травня 2017 року. Початок засідання о 15-00 за адресою: м.Вовчанськ, вул.Соборна, 92.

За довідками звертатися до секретаря конкурсного комітету: (м.Вовчанськ, вул.Соборна, 92, тел.0574142583).

Вовчанська міська рада