Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

 

ФОП Кулаков І.В.  звернувся до Вовчанського районного суду з адміністративним позовом  про визнання протиправним та нечинним рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ради Харківської області  від 17.11.2011 року за №6  яким затверджено «Правила прийому стічних вод підприємств та організацій у комунальну систему каналізації міста Вовчанська». У позові зазначено, що  підставами для скасування рішення є порушення порядку прийняття  нормативного акту та  встановлення іншої форми розрахунку плати за скид наднормативно забруднених стічних вод.(справа № 617/291/18)

Рішенням Вовчанського районного суду від 07.08.2018 відмовлено в задоволені позову ФОП Кулакова І.В.

На  рішення Вовчанського  районного суду  позивачем  ФОП Кулаковим І.В. до Харківського апеляційного адміністративного суду  подано апеляційну скаргу з вимогою скасувати рішення Вовчанського районного суду від 07.08.2018 та ухвалити нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги у повному обсязі.

В апеляційні скарзі позивач зазначає, що  рішення Вовчанського районного суду винесено в порушення  вимог ст. 246 КАС України, суд у рішенні не вказав усіх обставин, які були встановлені судом, не вказав письмові докази надані позивачем, не надав мотивувальної оцінки кожному аргументу.

 Розгляд апеляційної скарги ФОП КулаковаІ.В. на рішення Вовчанського районного суду від 07.08.2018 по справі № 617/291/18 призначено до розгляду в Харківському апеляційному адміністративному суді (м. Харків, майдан Театральний, 1)15.11.2018 року у 12-00 год.

 

 

 

Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області

 

 

01 березня 2018 року о 14.30 відбулося засідання конкурсної комісії з питань визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області.

Рішенням виконавчого комітету Вовчанської міської ради № 2.7 від 29.03.2018 року затверджено Протокол оцінки конкурсних пропозицій на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області від 01.03.2018 року та визначено Комунальне підприємство «Вовчанськ» виконавцем послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області.

 

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення (збирання,  зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області

 

01 березня 2018 року о 10.00 відбулося засідання конкурсної комісії з питань визначення виконавця послуг з вивезення (збирання,  зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області.

Рішенням виконавчого комітету Вовчанської міської ради № 2.8 від 29.03.2018 року затверджено Протокол оцінки конкурсних пропозицій на надання послуг з вивезення (збирання,  зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області від 01.03.2018 року та визначено Комунальне підприємство «Вовчанськ» виконавцем послуг з вивезення (збирання,  зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області.

 

До уваги!

ФОП Кулаковим І.В.   шляхом звернення до суду оскаржується рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ади Харківської області № 6  від 17.11.2011 «Про затвердження «Правил прийому стічних вод підприємств  та організацій у комунальну систему каналізації міста Вовчанська».

Рішенням Вовчанського районного суду від 07.08.2018 відмовлено в задоволені позову ФОП Кулакова І.В.

На вказане  рішення суду  позивачем подано апеляційну скаргу, розгляд якої на даний час триває у Харківському апеляційному адміністративному суді.

Протокол засідання конкурсної комісії по відбору суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою Вовчанської міської ради.

Протокол

Засідання конкурсної комісії по відбору суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою Вовчанської міської ради.

Детальніше...